HAKKIMIZDA :
 

Firmamız, 1989 yılından beri vibrasyonlu yüzey işlem makinesi yapan ve ürettiklerini 41 farklı ülkeye sürekli ihraç eden bir firmanın bünyesinden ayrılıp yeniden yapılanarak vibrasyon motoru üreten VM Motor Ltd. şirketine dönüşmüştür. Piyasada her türlü ihtiyacı ve kaliteyi karşılayacak bir imalatçı bulunmadığından dolayı; bugüne kadar Türk imalatçılar kalitesinin yüksek olduğuna inandığı ithal motorları ne yazık ki yüksek fiyatlarına rağmen tercih etmek zorunda kalmıştır. Sahip olduğu kalite, deneyim ve birikimden cesaret alarak, ihracat odaklı oluşturulan motor firmamız, uzun bir hazırlık döneminin ardından, geniş ürün yelpazesi, yüksek ürün ve hizmet kalitesi, uygun fiyat ve teslim süresiyle ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Motorlarımız 0,18 kW dan 18,5 kW a kadar motor gücü, 190 cfkg dan 22.500 cfkg kadar santrifüj gücüyle 750, 900, 1.500 ve 3.000 devir seçenekleriyle ve IP 66 koruma sınıfıyla flanşlı ve ayaklı olarak üretilmektedir. Dünyada standart olarak kullanılan bütün voltajlara ve elektrik frekanslarına uygun isteğe bağlı üretimimiz bulunmaktadır.

Motorlarımız TSEK ve CE belgelidir. Daha detaylı bilgi ve motor ölçülerimiz için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. www.vm-motor.com

Bu mailin firmanızın ürünleriNe ihtiyacınız olduğunu düşündüğümüz için size göndermiş bulunmaktayız. Daha detaylı bilgi ihtiyacınızda lütfen firmamızla temas kurmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla

Sadık Akçın

VM Motor Sanayi Ve Ticaret Ltd.

KULLANIM ALANLARI:

Vibrasyonlu çapak alma makineleri, elekler, süzgeç ve ayırıcı separatörler, depolama siloları, filtre tesisleri, vibrasyonlu ızgaralar, beton sıkıştırma elemanları, betonyerler, vibrasyonlu boşaltma kanalları, nakil tüpleri besleyiciler, dökümhane makineleri, hububat ve ziraat makineleri, kum kireç kömür vs. maddelerin gevşetme dağıtma işlemlerinin makinelerinde gibi titreşimli hareketin gerektirdiği tüm alanlarda kullanılır.

 
VM VİBRASYON MOTORLARI - Vibratör, Vibrasyon, Vibrasyon motoru, Elektrik motoru, Vibrasyonlu elek, Elek, Titreşim, Un değirmeni, Maden eleği, Maden makinaları, Tarım makinaları, Vibrator, Vibration, Vibratory, Vibratory sieves, Vibratory motor, Shake, Shaker